اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • اقامتگاه بومگردی
  • 9 اتاق

اقامتگاه بومگردی خانه دوست در قشم

بومگردی خانه دوست قشم، با قدمتی 80 ساله در بندر شهر تاریخی سوزا در فاصله 22 کیلومتری قشم، بعد از بازسازی و مرمت از سال 96 به بهره برداری رسیده است.

اقامتگاه بومگردی خانه دوست، 9 اتاق سنتی با سبک معماری سنتی و محلی دارد که ظرفیت کلی اقامتگاه 40 نفر است.

در این اقامتگاه فقط دو اتاق با داشتن سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی، به صورت VIP در اختیار گردشگران قرار می گیرد.

سرویس خواب همه اتاق ها به صورت سنتی و کف خواب است و ورودی شان چندین پله دارد، بنابراین اگر کودک یا فرد مسنی را به همراه دارید حتما به این نکته توجه کنید.

این اقامتگاه اتاق حجله یا عکاس خانه دارد که به شیوه سنتی به عنوان اتاق عروس و داماد، آیینه کاری شده و می توانید لحظات به یادماندنی را در این اتاق زیبا و سنتی ثبت کنید.

اگر برای گشت و گذار در قشم، قصد راهی شدن داشتید، می توانید با پرداخت هزینه جداگانه از لیدرهای محلی این اقامتگاه برای گردش در مناطق گردشگری قشم کمک بگیرید.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 28 اسفند 98 تا 16 فروردین 99, امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما