اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • اقامتگاه بومگردی
  • 10 اتاق

اقامتگاه بومگردی لرد سوزا در قشم

ساحل سوزا در ادامه اتصال سه صخره بیرون آمده از آب که با باریکه ای از شن های درخشان به قشم دوخته می شوند تا یکی از عجایب هفت گانه این منطقه را با پیاده روی در آب دریای صبور جنوب، پیش چشم هایتان به نمایش بگذارد؛ جزایر ناز که روبنده از صورت برمی دارند و دلبرانه برای ساعتی دست به دست قشم می دهند...

بومگردی لرد سوزا، در ساحل سوزا قرار گرفته و دسترسی مناسبی به ساحل خلیج فارس، جزایر ناز، دره ستاره ها و... داره ضمن این که می تونین از دوچرخه های اقامتگاه برای گشت وگذار استفاده کنین و از تورلیدرهای محلی کمک بگیرین.

اقامتگاه لرد سوزا در فاصله 25 کیلومتری شهر قشم و داخل شهر ساحلی سوزاست که تا ساحلی زیبا، تمیز و آرام فقط 1000 متر فاصله است.

لرد سوزا در فضایی دلنشین و دور از هیاهوی شهر به سبک کاملا سنتی و بومی تزیین شده و چیدمان وسایل قدیمی و بومی مردم جزیره در این اقامتگاه، سبک زندگی سخت و شیرین بومیان هرمزگان را برایتان یادآوری می کند.

مساحت کلی اقامتگاه 1400 متر و بنای دو ساختمان اصلی مسکونی 500 متر است. اقامتگاه حیاط بزرگ، باغچه، نخلستان کوچک و تخت های سنتی و پارکینگ بزرگ دارد که در طول اقامت می توانید استفاده کنید.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 28 اسفند 98 تا 16 فروردین 99, امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به قشم
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما