اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • اقامتگاه بومگردی
  • 11 اتاق

اقامتگاه بومگردی طارونه در یزد

اقامتگاه بومگردی طارونه یا گیوه چی، خانه قدیمی دوران زندیه، که به زیبایی مرمت شده و خود یک موزه محسوب می شود.

برای حفظ فضای سنتی، برخی از اتاق های این اقامتگاه در طبقه همکف و زیر زمین، سرویس بهداشتی و حمام آن ها در محوطه، به صورت مشترک استفاده می شوند.با 10 اتاق، در مجموع ظرفیت 45 نفر را دارد.

فاصله این اقامتگاه با اماکن دیدنی شهر از جمله مجموعه امیر چقماق , زندان اسکندر , بقعه 12 امام , مسجد جامع کبیر حدود 10 تا 20 دقیقه پیاده روی دارد و همچنین فاصله آن از خیابان اصلی فقط 50 متر است و به وسایل نقلیه عمومی , فروشگاه و ... دسترسی بسیار آسان دارد.

امارت طارونه دیدنی هایی از جمله بادگیر و تالار بزرگ , قنات و سرداب , چاهخانه و مطبخ دارد و با دارا بودن تالار و حیاط با فضای دلنشین در کنار اتاقهایی تمیز و با امکانات مدرن اوقات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • پارکینگ
  • میز و صندلی
  • اینترنت
  • حمام مشترک
  • سرویس ایرانی مشترک
  • سرویس فرنگی مشترک
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 28 اسفند 98 تا 16 فروردین 99, امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به یزد
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما