اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • اقامتگاه بومگردی

اقامتگاه بومگردی روخانکول

روخانکول در دل طبیعت گیلان، جای زیادی برای حرف نگذاشته؛ آرامش و سکوت این منطقه شما را با طبیعت همراه می کند تا چشم هایتان شکل جدیدی از زندگی را ببینند.
برای استراحت می توانید از اتاق های جلویی اقامتگاه استفاده کنید و بعد برای گشت و گذار در مناطق بکر اطراف، با هماهنگی لیدرهای محلی خاطرات فراموش نشدنی برای خودتان بسازید.دور تا دور خانه بومگردی روخانکول، به سبک سنتی معماری در این منطقه، تراس قرار دارد و ورودی همه اتاق ها به سمت تراس دارد، بنابراین اتاق ها پنجره ندارند.

* آنتن دهی موبایل در این منطقه مناسب نیست و دسترسی به اینترنت هم بسیار سخت است.

* مسیر دسترسی به اقامتگاه، کمی پیاده روی دارد (حداکثر سه دقیقه). به پل فلزی که رسیدید، ماشین تان را پارک می کنید و پیاده از روی پل رد می شوید. 

* محل پارک خودرو، مربوط به پارکینگ اقامتگاه است و امنیت دارد. 

*برای تهیه غذا هم می توانید غذای محلی سفارش دهید.

روستای براگور از توابع شهرستان رودبار در ضلع شمالی کوه درفک در میان جنگلی انبوه با گونه های جانوری و گیاهی متنوع و همچنین داشتن آب و هوایی مطبوع در امتداد رودخانه ای خروشان که از کوه درفک سرچشمه میگیرد قرار دارد. این روستا به جهت داشتن قدمت بالا، دارای بافتی کاملا سنتی و سازگار با معماری اصیل گیلانی است. خانه های کاه گلی و چوبی بسیار بزرگ (تلارخانه) که از قدیم به خانه های ارباب رعیتی معروف بوده اند، با قدمتی بیش از 70 سال در گوشه ای از این روستا میزبان اربابان و مهمانان سراسر ایران بوده است که به نوبه خود ابهت خاصی به روستا بخشیده است. با اقامت در این اقامتگاه می توانید از جاذبه های طبیعی منطقه مانند آبشار ، برکه ، حوضچه و قدیمی ترین جنگلهای دنیا (جنگل های هیرکانی)، قله درفک و مرداب سراوان دیدن کنید.
منتظر حضور گرم شما هستیم.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • تراس
  • بخاری گازی
  • کولر گازی
  • پنکه
  • فرش
  • حمام مشترک
  • سرویس ایرانی مشترک
  • سرویس فرنگی
  • دوش
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به رودبار
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما