اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • اقامتگاه بومگردی
  • 5 اتاق

اقامتگاه بومگردی ارگ سنگان

ارگ سنگان، نزدیک در روستای سولقان -از روستاهایی که برای سفرهای نزدیک تهران برای پایتخت‌نشینان مناسب است- مجموعه ای گردشگری است که دو کلبه سنگی، دو کلبه چوبی و یک سیاه چادر برای اقامت دارد.

اقامتگاه دارای یک کلبه سنگی به متراژ 70 متر با ظرفیت 20 نفر و یک سیاه چادر به متراژ 30 متر با ظرفیت 10 نفر و دو کلبه چوبی با ظرفیت 5 نفر در هر کلبه است.

سیستم گرمایشی کلبه ها از شومینه هیزمی، در سیاه چادر بخاری گازی و در کلبه‌های چوبی بخاری نفتی است و اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و سرویس بهداشتی در محوطه اقامتگاه بین کلبه ها و سیاه چادر مشترک است. قابل ذکر است اقامتگاه فاقد حمام است.

اقامتگاه آشپزخانه عمومی دارد، اما میهمانان گرامی می‌توانند وعده های غذایی (صبحانه، ناهار، شام) و انواع چای و دمنوش را در طول مدت اقامت خود با هزینه اضافی سفارش دهند.

اقامتگاه یک اشپزخانه عمومی جهت استفاده مهمانان دارد همچنین امکان فراهم کردن وعده های غذایی (صبحانه، نهار و شام) همراه با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. هزینه صبحانه برای هر نفر 22000 هزار تومان و هزینه وعده های صبحانه, نهار و شام به همراه چای و دمنوش برای هر نفر 100000 هزار تومان است.

فاصله ارگ تا آبشار 3/5 کیلومتر است.

با توجه به اینکه منطقه سنگان برای بسیاری از اهالی تهران ناآشناست، لطفا پیش از حرکت، به منظور آشنایی با جاده، اقامت و صرف غذا، حتما با مدیران مجموعه تماس بگیرید.
در صورتی که تعداد شما کمتر از 3 نفر باشد و قصد اقامت در این مجموعه را داشته باشید در صورت پرداخت هزینه 300 هزار تومان برای هر شب امکان‌پذیر است.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • تراس
  • میز و صندلی
  • سرویس ایرانی مشترک
  • پارکینگ داخل محوطه
  • وعده غذایی صبحانه، ناهار، شام
  • سرویس فرنگی مشترک
  • یخچال
  • رستوران
قوانین کنسلی
معمولی :

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 20 اسفند 99 تا 15 فروردین 1400, امکان بازگشت وجه به مسافر وجود نخواهد داشت. 

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به تهران
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما