اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • اقامتگاه بومگردی
  • 2 اتاق

اقامتگاه بومگردی آوای تالاب

طبیعت چهارمحال و بختیاری، دلپذیر است؛ روستای گندمان در شهر بروجن، از این طبیعت زیبا بهره زیادی دارد.

اقامتگاه بومگردی آوای تالاب، در سه طبقه ساخته شده که طبقه همکف واحدی 125 متری و دو خوابه است. ظرفیت پذیرایی از 30 نفر را دارد و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام، به صورت اختصاصی در این واحد در اختیار میهمانان است. طبقه دوم هم با همین مشخصات زمانی که تعداد میهمانان زیاد باشد مورد استفاده قرار می گیرد. واحد طبقه سوم 50 متری است و 7 نفر ظرفیت دارد که شامل یک اتاق 20 متری و یک تراس بزرگ می شود. سرویس بهداشتی طبقه سوم خارج از سوئیت است.

این اقامتگاه پارکینگ غیرمسقف، آشپزخانه برای پخت و پز مسافر و راهنمای تور محلی دارد. سیستم سرمایشی و گرمایشی واحدها کولر و کرسی است.

در طول اقامت تان می توانید در باغی که در دل کوه است، پیاده روی کنید و از طبیعت لذت ببرید.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • اینترنت
  • سرویس ایرانی مشترک
  • پارکینگ داخل محوطه
  • آسانسور
قوانین کنسلی
معمولی :

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 20 اسفند 99 تا 15 فروردین 1400, امکان بازگشت وجه به مسافر وجود نخواهد داشت. 

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به بروجن
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما