اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • هتل سنتی
  • 21 اتاق

هتل کاروانسرای یام

کاروانسرای یام دو طبقه ست و در کل 21 اتاق دارد و همه اتاق ها دارای تخت، سرویس اختصاصی و امکانات کامل هستند. این کاروانسرای تاریخی در شهر مرند حیاط مرکزی وسیعی دارد و از کاروانسراهای چهار ایوانی به حساب می آید که از سر در رفیع، گنبد خانه، حیاط مرکزی به شکل هشتی، اتاق ها و ایوان های مشرف به حیاط برای اقامت کاروانیان تشکیل می شود و محیطی سنتی و دلنشین را فراهم کرده است. رستوران، کافی شاپ و اتاق ماساژ هم از خدمات دیگری است که در این اقامتگاه سنتی ارائه می شود.
کاروانسرای یام به پیست اسکی یام نزدیک و همچنین در کنار جاده ترانزیتی ایران به اروپا واقع شده است و از نظر بزرگی و اهمیت، بزرگترین کاروانسرای شمال غرب ایران و یکی از مهمترین بناهای تاریخی کشور محسوب می شود.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • پارکینگ
  • تلفن
  • اینترنت
  • سرویس فرنگی
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به مرند
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما