اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • هتل سنتی
  • 10 اتاق

هتل سنتی خانه طبیب در شوشتر

هتل سنتی خانه طبیب شوشتر در حاشیه محله تاریخی دلدل قرار گرفته و میراثی به جا مانده از دوره قاجار است. حاج نورعلی افضلان مالک اولیه این عمارت بوده که تاریخ ساخت آن به بیش از 200 سال تخمین زده شده که ایشان در زمان خود یکی از تجار بزرگ و بنام بوده که از این بنا هم بعنوان خانه و هم بعنوان تجارتخانه استفاده می کرده و پس از آن توسط حاج عبدالمحمد طبیب شوشتری خریداری شده و امروزه به هتلی سنتی تبدیل شده تا سفر مسافران شوشتر را خاطره انگیزتر کند. این مجموعه 9 اتاق با ظرفیت جمعا 33نفر در 4 طبقه را دارد. از مهمترین مزیت های این هتل می توان به فاصله یک کیلومتری از مجموعه آبشارها و آسیاب های شوشتر اشاره کرد و همچنین دسترسی آسان به بازار صنایع دستی شوشتر از مزیت های دیگر این هتل به شمار میرود.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • اینترنت
  • سرویس ایرانی مشترک
  • پارکینگ داخل محوطه
  • رستوران
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 28 اسفند 98 تا 16 فروردین 99, امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما