اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • هتل آپارتمان
  • 13 اتاق

هتل آپارتمان پرنیان در خلخال

هتل آپارتمان پرنیان، قبل از این که هتل آپارتمانی برای اقامت و استراحت بشود، مدرسه ای در یک روستای قدیمی بوده است. حالا این مدرسه بعد از مرمت و بازسازی به یک هتل دو ستاره تبدیل شده و محلی امن و آرام برای خانواده های خونگرم ایرانی فراهم کرده تا میهمانان و گردشگران محلی برای استراحت و پذیرایی در روستای تاریخی خمس داشته باشند و بتوانند از طبیعت و چشم اندازهای زیبای اطراف استفاده کنند.

ظرفیت اتاق های هتل پرنیان متفاوت است و با اقامت در این هتل می توانید در برنامه های گروهی آن شرکت کنید و تجربه های جدیدی در سفرتان به دست آورید.

برای رسیدن به هتل پرنیان پیشنهاد می کنیم از مسیر اسالم به خلخال و با گذشتن از جنگل زیبای اسالم و روستاهای جنگلی حاشیه حرکت کنید تا از تپه های الماس با چشم اندازهای بسیار زیبای آن غافل نمانید. برای بازگشت هم می توانید از مسیر پونل حاشیه جنگل، خانه های روستایی مردم کوچ نشین و رودخانه خروشان و زیبا و چشم انداز روستاهای زندانه، لندن، ارده و روشن ده عبور کنید.

هتل امکان استفاده از استخر آب گرم را هم برای میهمانانش فراهم کرده و برای هماهنگی می توانید از بخش رزرواسیون راهنمایی بخواهید.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
قوانین کنسلی
معمولی :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- پنج روز قبل از شروع اقامت: اگر لغو رزرو 5 روز قبل از شروع اقامت انجام شود، هزینه‌ها پس از کسر کارمزد سایت مکانچی به مهمان بازگردانده خواهد شد.

- کمتر از 5 روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغ شب اول اقامت قابل برگشت نیست و مبلغ شب‌های باقی‌مانده با کسر 50 درصد از هزینه اقامتِ هر شب، بازپرداخت خواهد شد.

* در صورتی که مهمان وارد اقامتگاه شود و تصمیم بگیرد تا شب‌های کمتری از زمان رزرو شده اقامت داشته باشد، برای تعداد شب‌هایی که 24 ساعت پس از لغو رسمی هنوز فرصت دارند، بازپرداخت وجه مطابق با شرایط بالا خواهد بود.

 

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

در صورت درخواست لغو رزروهای قطعی شده از تاریخ اقامت 28 اسفند 98 تا 16 فروردین 99, امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت. 

 - 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما