اشتراک گذاری
اضافه به علاقه مندی ها
  • مجتمع اقامتی
  • 20 اتاق

وستا هتل تنکابن

وستاهتل، به عنوان اولین ویلاهتل در کشور، در شهر تنکابن افتتاح شد که با ارائه امکانات ویلای شخصی لوکس، خدمات و سرویس های یک هتل پنج ستاره را در اختیار میهمانانش قرار می دهد.

ویلاهای این هتل یک خوابه تا چهارخوابه هستند و داخل مجموعه امکانات تفریحی زیادی در اختیارتان قرار می گیرد.

همه ویلاها حیاط، بالکن و استخر اختصاصی دارند و چشم انداز رستوران روف گاردن مجموعه به کوه ها و طبیعت سرسبز منطقه است.

ویلاهای سه و چهار خوابه مجموعه استخر اختصاصی دارند و اگر انتخابتان ویلاهای با تعداد خواب کمتر بود، می توانید از استخر روباز مجموعه که برای خانم ها و آقایان دو سانس مجزا دارد، استفاده کنید.

امکانات تفریحی داخل مجموعه هم کامل است و شما را برای بیرون رفتن از مجموعه بی نیاز می کند؛ سالن سینمای اختصاصی، سالن بدنسازی با تجهیزات مدرن و سالن بیلیارد، امکانات تفریحی کودکان، کلوپ کودک شامل سینما، کتابخانه، فضای بازی و اتاق خلاقیت کودک و استخر مجزا برای کودکان هم از مزایای استفاده از مجموعه هتل وستا در تنکابن است. (سالن ورزرشی، بیلیارد و سالن بازی کودکان به علت رعایت حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی تا اطلاع ثانوی تعطیل است)

اقامت در این هتل برای کودکان زیر 2 سال رایگان و برای کودکان 2 تا 6 سال نیم بها محاسبه می‌شود. هنگام ثبت رزرو کودکان 2 تا 6 سال را به عنوان کودک و بالاتر از 6 سال را به عنوان بزرگسال ثبت کنید.

در صورت نیاز به تخت نوزاد و یا نفر اضافه، حتما هنگام رزرو در «درخواست ویژه» اعلام کنید. در غیر اینصورت امکان ارایه خدمات هم‌زمان با ورود مسافر میسر نیست.

سرویس صبحانه (با نرخ اعلام شده)، ناهار و شام (با هزینه جداگانه) فقط در ظروف یکبار مصرف، در محل تعیین شده به مهمانان تحویل داده می‌شود.

مشاهده بیشتر
فضای خواب
امکانات
  • استخر
  • تراس
  • میز و صندلی
  • اینترنت
  • پارکینگ داخل محوطه
  • وعده غذایی
قوانین کنسلی
سخت گیرانه :

در همه شرایط اعلام شده لغو رزرو، بازگشت وجه پس از کسر 10 درصد کارمزد سایت مکانچی محاسبه خواهد شد.

- تا هفت روز قبل از تاریخ شروع اقامت: اگر لغو رزرو هفت روز قبل از تاریخ شروع اقامت باشد، 50 درصد از کل مبلغ پرداختی و بعد از کسر کارمزد سایت مکانچی قابل بازگشت خواهد بود.

- کمتر از هفت روز مانده به شروع اقامت: در این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

* در صورتی که مهمان تصمیم به لغو در زمان شروع اقامت بگیرد، مبلغی بازگردانده نخواهد شد.

قوانین لغو رزرو برای تعطیلات خاص: 

- 10 روز قبل از شروع اقامت: 50 درصد هزینه‌ها، پس از کسر کارمزد سایت مکانچی بازگردانده خواهد شد؛ در غیر این صورت مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

- کمتر از 10 روز مانده به شروع اقامت: مبلغی بازگردانده نمی‌شود.

* در صورتی که مهمان تصمیم به لغو رزرو در زمان شروع اقامت بگیرد، مبلغی بازگردانده نخواهد شد.

مشاهده بیشتر
ثبت درخواست رزرو کاملا رایگان است
راهنمای سفر به تنکابن
مشاهده قیمت و درخواست رزرو
پاسخ شما